Bezplatné doručenie od 59,99 € (okrem dobierky)

Topy

96 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 96 items

Tričká - topy

Dámske topy sú populárnym dámskym oblečením -  často sú základom rôznych outfitov. ženy ich rady nosia ako spodnú vrstvu v chladnejšie dni, a v lete - ako plnohodnotný kúsok oblečenia. Topy sú základom dámskej kolekcie.

Krátke dámske tričko sa bude hodiť na rôzne príležitosti - môžete si ho obliecť na výlet, prechádzku či víkendovú žúrku. Stačí ho skombinovať s vhodnými topánkami a kraťasmi či sukňou, aby ste sa cítili štýlovo a atraktívne.

Dámsky top je vždy… top!

Krátke tričká môžu mať rôzne strihy – napr. tričká na ramienkach, hladké alebo s vybraným vzorom, motívom, či nápisom. Vyberte si dámsky top z kvalitného materiálu, a budú Vám veľmi dlho - zabezpečia komfort a pokožka bude voľne dýchať.

Tričko s výstrihom sa hodí skôr k elegatnému outfitu - v prípade potreby si môžete naň prehodiť krátky svetrík. Vďaka širokému výberu modelov si budete mať čo obliecť na rôzne príležitosti - elegantné, štýlové, ako aj s odvážnym designom. Krátke tričká - topy majú výhodu, že sa v nich cítite slobodne a zároveň sa v nich môžete prezentovať štýlovo - vyberte si top pre seba a objednajte si! "